Textimage (7.x-3.0) - en to ne translation catalogue (22 entries)

en: Title
ne: शीर्षक

en: Save configuration
ne: कन्फिगरेसन बचत गर्नुहोस्

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Disabled
ne: निष्क्रिय बनाइएको

en: File
ne: फ़ाइल

en: Size
ne: आकार

en: Center
ne: केन्द्र

en: Outline
ne: रूपरेखा

en: Preview
ne: पूर्वावलोकन

en: Default
ne: पूर्वनिर्धारित

en: Top
ne: माथि

en: Path
ne: मार्ग

en: Mode
ne: प्रकार

en: Width
ne: चौडाई

en: Height
ne: उचाई

en: Media
ne: मिडिया

en: Color
ne: रंग

en: Not installed
ne: इन्सटल भएको छैन

en: Undefined
ne: अपरिभाषित

en: Clean URLs
ne: सरल यूरएल

en: Maximum width
ne: अधिकतम चौडाई
