Textimage (7.x-3.0) - en to nn translation catalogue (18 entries)

en: Title
nn: Tittel

en: Save configuration
nn: Lagre oppsett

en: Content
nn: Innhald

en: Cancel
nn: Avbryt

en: Disabled
nn: Ikkje aktivert

en: File
nn: Fil

en: The configuration options have been saved.
nn: Oppsettet er lagra.

en: Outline
nn: Innhaldsregister

en: Preview
nn: Førehandsvis

en: Default
nn: Standard

en: Path
nn: Sti

en: outline
nn: bokstruktur

en: Mode
nn: Modus

en: Color
nn: Farge

en: Not installed
nn: Ikkje installert

en: Clean URLs
nn: Ryddige adresser

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
nn: Denne teksten vert nytta av skjermlesarar, søkemotorar, eller når biletet ikkje vert lasta.

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
nn: Denne teksta vert nytta som hjelp når brukaren held musa over biletet.
