Textimage (7.x-3.0) - en to oc translation catalogue (43 entries)

en: Title
oc: Títol

en: Save configuration
oc: Enregistrar la configuracion

en: Content
oc: Contengut

en: Cancel
oc: Anullar

en: Disabled
oc: Desactivat

en: File
oc: Fichièr

en: Size
oc: Talha

en: Scheme
oc: Esquèma

en: The configuration options have been saved.
oc: Las opcions de configuracion son estadas enregistradas.

en: Center
oc: Centre

en: Outline
oc: Estructura

en: Preview
oc: Apercebut

en: Font
oc: Poliça

en: Default
oc: Per defaut

en: Top
oc: Naut

en: Path
oc: Camin

en: outline
oc: estructura

en: Bottom
oc: Bas

en: Mode
oc: Mòde

en: Width
oc: Largor

en: Height
oc: Nautor

en: Media
oc: Mèdia

en: Background color
oc: Color de rèireplan

en: Padding
oc: Emplenatge

en: Not installed
oc: Pas installat

en: Position
oc: Posicion

en: Undefined
oc: Indefinit

en: Left
oc: Esquèrra

en: Right
oc: Dreita

en: Alternate text
oc: Tèxte alternatiu

en: Clean URLs
oc: URL simplificadas

en: Fonts
oc: Poliças

en: Maximum width
oc: Largor maximala

en: This text will be used by screen readers, search engines, or when the image cannot be loaded.
oc: Aqueste tèxte serà utilizat pels lectors d'ecran, los recercadors o quand los imatges es pas pòscan cargar.

en: Background image
oc: Imatge de rèireplan

en: The title is used as a tool tip when the user hovers the mouse over the image.
oc: Lo títol apareis jos la forma d'infobulla quand l'utilizaire susvòla l'imatge amb sa mirga.

en: The GD library for PHP is missing or outdated. Check the <a href="@url">PHP image documentation</a> for information on how to correct this.
oc: La bibliotèca GD per PHP es mancanta o obsolèta. Consultatz la <a href="@url">documentacion dels imatges de PHP</a> per saber cossí corregir aquò.

en: Image style
oc: Estil d'imatge

en: Link image to
oc: Ligar l'imatge a

en: Image style: @style
oc: Estil de l'imatge : @style

en: Linked to content
oc: Ligada al contengut

en: Linked to file
oc: Ligada al fichièr

en: Nothing
oc: Res
