Textimage (7.x-3.0) - en to si translation catalogue (6 entries)

en: Title
si: මාතෘකාව

en: Save configuration
si: සැකැස්ම සුරක්ෂිතකරන්න

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Cancel
si: අවලංගු කරන්න

en: Disabled
si: අක්‍රීය කර ඇත

en: File
si: ගොනුව
