Textimage (7.x-3.0) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Title
sr: Наслов

en: Save configuration
sr: Сачувај подешавања

en: Content
sr: Садржај

en: Cancel
sr: Поништи

en: Disabled
sr: Искључено

en: Size
sr: Величина

en: Preview
sr: Преглед пре слања.

en: Default
sr: Подразумевано

en: Path
sr: Путања

en: Mode
sr: Режим

en: Color
sr: Боја

en: Undefined
sr: Недефинисано

en: Clean URLs
sr: Чисти УРЛ-ови

en: Layout settings
sr: Подешавања плана
