Textimage (7.x-3.0) - en to ru translation catalogue (6 entries)

en: Title
ru: Ат

en: Content
ru: Утка

en: Cancel
ru: Соксаары

en: File
ru: Файл

en: Default
ru: Ниити

en: Media
ru: Медиа
