Textimage (7.x-3.0-rc2) - en to or translation catalogue (10 entries)

en: Title
or: ଶୀର୍ଷକ

en: Save configuration
or: ବିନ୍ୟାସକୁ ସଂରକ୍ଷଣ କରନ୍ତୁ

en: Cancel
or: ବାତିଲ କରନ୍ତୁ

en: Disabled
or: ନିଷ୍କ୍ରିୟ ହୋଇଛି

en: Default
or: ପୂର୍ବନିର୍ଦ୍ଧାରିତ

en: Path
or: ପଥ

en: Mode
or: ଧାରା

en: Color
or: ରଙ୍ଗ

en: Undefined
or: ଅନିର୍ଦ୍ଧିଷ୍ଟ

en: Clean URLs
or: ପରିଷ୍କାର URL ଗୁଡ଼ିକ
