Text Size (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (22 entries)

en: User interface
af: Gebruikerskoppelvlak

en: Administer
af: Administreer

en: Block title
af: Bloktitel

en: Screenshots
af: Skermkiekies

en: Variable
af: Veranderlike

en: Settings
af: Verstellings

en: Import
af: Voer in

en: Save
af: Stoor

en: Default
af: Verstek

en: Global settings
af: Globale-instellings

en: Normal
af: Normaal

en: Warning
af: Waarskuwing

en: Permissions
af: Regte

en: Theme settings
af: Temaverstellings

en: Site configuration
af: Webwerfkonfigurasie

en: Site building
af: Bou webwerf

en: Blocks
af: Blokke

en: Subtitle
af: Subtitel

en: Toggle display
af: Wissel vertoning

en: Identification
af: Identifikasie

en: Translate interface
af: Vertaal koppelvlak

en: Structure
af: Struktuur
