Text Size (7.x-1.0) - en to ast translation catalogue (11 entries)

en: User interface
ast: Interfaz d'usuariu

en: Administer
ast: Alministrar

en: Block title
ast: Títulu del bloque

en: Settings
ast: Preferencies

en: Import
ast: Importar

en: Save
ast: Guardar

en: Default
ast: Predefiníu

en: Advanced settings
ast: Axustes avanzaos

en: Global settings
ast: Preferencies globales

en: Maximum
ast: Máximu

en: Permissions
ast: Permisos
