Text Size (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (9 entries)

en: User interface
bn: ব্যবহারকারী ইন্টারফেস

en: Block title
bn: ব্লক শিরোনাম

en: Settings
bn: সেটিংস

en: Import
bn: আমদানী

en: Save
bn: সংরক্ষণ

en: Default
bn: ডিফল্ট

en: Maximum
bn: সর্বোচ্চ

en: Translate interface
bn: অনুবাদ ইন্টারফেস

en: Structure
bn: গঠন
