Text Size (7.x-1.0) - en to bo translation catalogue (24 entries)

en: User interface
bo: སྤྱོད་མཁན་གྱི་འཆར་ངོས

en: Block title
bo: ལྷུ་ལག་གི་ཁ་བྱང

en: Variable
bo: འགྱུར་ཚད།

en: Settings
bo: སྒྲིག་འགོད

en: Import
bo: ནང་འདྲེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Default
bo: སྔར་ཡོད

en: Advanced settings
bo: མཐོ་རིམ་གྱི་གདམ་ཚན

en: Global settings
bo: སྤྱི་ཁྱབས་ཀྱི་སྒྲིག་འགོད

en: Normal
bo: སྤྱིར་བཏང

en: Warning
bo: ཉེན་བརྡ

en: Maximum
bo: ཆེས་ཆེའི་ཚད

en: Link text
bo: ཡི་གེ་སྦྲེལ་བ

en: Features
bo: ཁྱད་ནུས

en: Fixed
bo: ངེས་གཏན་བྱས་ཟིན

en: Permissions
bo: སྤྱོད་དབང

en: Blocks
bo: ལྷུ་ལག

en: Minimum
bo: ཆེས་ཆུང་བའི་ཚད

en: Subtitle
bo: ཁ་བྱང་ཕལ་བ

en: Toggle display
bo: མངོན་འཆར་བརྗེ་བ

en: Example:
bo: དཔེ་བརྗོད།

en: Translate interface
bo: འཆར་ངོས་ཡིག་བསྒྱུར་བྱེད་པ

en: Structure
bo: སྒྲིག་གཞི

en: Content authoring
bo: ནང་དོན་རྩོམ་སྒྲིག་བྱེད་པ
