Text Size (7.x-1.0) - en to bs translation catalogue (14 entries)

en: User interface
bs: Korisničko sučelje

en: Administer
bs: Administriraj

en: Block title
bs: Naslov bloka

en: Settings
bs: Postavke

en: Import
bs: Uvezi

en: Save
bs: Sačuvaj

en: Global settings
bs: Globalna podešavanja

en: Normal
bs: Normalno

en: Maximum
bs: Maksimum

en: Permissions
bs: Dozvole

en: Site configuration
bs: Konfiguracija stranice

en: Blocks
bs: Blokovi

en: Allowed values
bs: Dozvoljene vrijednosti

en: Identification
bs: identifikacija
