Text Size (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (33 entries)

en: User interface
ca: Interfície d'usuari

en: Administer
ca: Administra

en: Block title
ca: Títol del bloc

en: Settings
ca: Paràmetres

en: Import
ca: Importa

en: Save
ca: Desa

en: Default
ca: Per defecte

en: Advanced settings
ca: Configuració avançada

en: days
ca: dies

en: Global settings
ca: Paràmetres globals

en: Warning
ca: Avís

en: Maximum
ca: Màxim

en: Link text
ca: Text de l'enllaç

en: Text links
ca: Enllaços amb text

en: Image links
ca: Enllaços amb imatge

en: Features
ca: Funcionalitats

en: Fixed
ca: Fixat

en: Permissions
ca: Permisos

en: Theme settings
ca: Paràmetres del tema

en: Site configuration
ca: Configuració del lloc web

en: Site building
ca: Construcció del lloc web

en: Blocks
ca: Blocs

en: Minimum
ca: Mínim

en: Allowed values
ca: Valors permesos

en: Subtitle
ca: Subtítol

en: Toggle display
ca: Commuta la visualització

en: Block type
ca: Tipus de bloc

en: Example:
ca: Exemple:

en: Identification
ca: Identificació

en: Translate interface
ca: Tradueix la interfície

en: Structure
ca: Estructura

en: Content authoring
ca: Creació de contingut

en: People and permissions
ca: Gent i permisos
