Text Size (7.x-1.0) - en to el translation catalogue (31 entries)

en: User interface
el: Διεπαφή χρήστη

en: Administer
el: Διαχείριση

en: Block title
el: Τίτλος μπλοκ

en: Variable
el: Μεταβλητή

en: Settings
el: Ρυθμίσεις

en: Import
el: Εισαγωγή

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Default
el: Προεπιλεγμένο

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: days
el: ημέρες

en: Global settings
el: Γενικές ρυθμίσεις

en: Normal
el: Κανονικό

en: Warning
el: Προειδοποίηση

en: Maximum
el: Μέγιστο

en: Link text
el: Σύνδεσμος κειμένου

en: Features
el: Χαρακτηριστικά

en: Fixed
el: Σταθερό

en: Permissions
el: Άδειες

en: Site configuration
el: Γενική διευθέτηση ιστοτόπου

en: Site building
el: Δημιουργία ιστοτόπου

en: Blocks
el: Μπλοκ

en: Minimum
el: Ελάχιστο

en: Subtitle
el: Υπότιτλος

en: Toggle display
el: Εμφάνιση ή απόκρυψη

en: Block type
el: Τύπος μπλοκ

en: Example:
el: Παράδειγμα:

en: Identification
el: Ταυτότητα

en: Translate interface
el: Μετάφραση διεπαφής

en: Structure
el: Δομή

en: Min.
el: Λεπτά

en: Content authoring
el: Σύνταξη ύλης
