Text Size (7.x-1.0) - en to gl translation catalogue (30 entries)

en: User interface
gl: Interface de usuario

en: Administer
gl: Administrar

en: Block title
gl: Título do bloque

en: Variable
gl: Variábel

en: Settings
gl: Axustes

en: Import
gl: Importar

en: Save
gl: Gardar

en: Default
gl: Predeterminado

en: Advanced settings
gl: Configuración avanzada

en: days
gl: días

en: Global settings
gl: Configuración global

en: Warning
gl: Alerta

en: Maximum
gl: Máximo

en: Link text
gl: Texto do enlace

en: to
gl: a

en: Features
gl: Funcionalidades

en: Permissions
gl: Permisos

en: Theming
gl: Tematización

en: Site configuration
gl: Configuración do sitio

en: Site building
gl: Construción do sitio

en: Blocks
gl: Bloques

en: Minimum
gl: Mínimo

en: Allowed values
gl: Valores permitidos

en: Subtitle
gl: Subtítulo

en: Toggle display
gl: Cambiar a visualización

en: Example:
gl: Exemplo:

en: Identification
gl: Identificación

en: Translate interface
gl: Traducir interface

en: Structure
gl: Estrutura

en: Content authoring
gl: Autoría do contido
