Text Size (7.x-1.0) - en to gu translation catalogue (14 entries)

en: User interface
gu: વપરાશકર્તા ઈન્ટરફેસ

en: Administer
gu: સંચાલક

en: Block title
gu: ખંડ શીર્ષક

en: Settings
gu: સમાયોજન

en: Import
gu: આયાત

en: Save
gu: સાચવો

en: Default
gu: મૂળભૂત

en: Normal
gu: સામાન્ય

en: Warning
gu: ચેતવણી

en: Maximum
gu: મહત્તમ

en: Link text
gu: કડી શીર્ષક

en: Permissions
gu: પરવાનગીઓ

en: Minimum
gu: ન્યુનત્તમ

en: Allowed values
gu: અપેક્ષિત મૂલ્યો
