Text Size (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (26 entries)

en: User interface
hr: Korisničko sučelje

en: Administer
hr: Administriraj

en: Block title
hr: Naziv bloka

en: Variable
hr: Promjenjiv

en: Settings
hr: Postavke

en: Import
hr: Uvezi

en: Save
hr: Spremi

en: Default
hr: Zadano

en: Advanced settings
hr: Napredne postavke

en: Global settings
hr: Opće postavke

en: Normal
hr: Normalno

en: Warning
hr: Upozorenje

en: Maximum
hr: Maksimum

en: Link text
hr: Tekst poveznice

en: Features
hr: Značajke

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Site configuration
hr: Postavke sitea

en: Site building
hr: Izgradnja sitea

en: Blocks
hr: Blokovi

en: Subtitle
hr: Podnaslov

en: Toggle display
hr: Promjena prikaza

en: Identification
hr: Identifikacija

en: Translate interface
hr: Sučelje prijevoda

en: Structure
hr: Struktura

en: Content authoring
hr: Upravljanje sadržajem

en: People and permissions
hr: Korisnici i dopuštenja
