Text Size (7.x-1.0) - en to kk translation catalogue (17 entries)

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Administer
kk: Басқару

en: Block title
kk: Атауы

en: Variable
kk: Мәң

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Import
kk: Импорт

en: Save
kk: Сақтау

en: Default
kk: Стандартты

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Site configuration
kk: Сайттың конфигурациясы

en: Site building
kk: Сайттың құрылысы

en: Blocks
kk: Блоктар

en: Subtitle
kk: Ішкі тақырып

en: Toggle display
kk: Көрсетілімді ажырата қосу

en: Identification
kk: Идентификация

en: Translate interface
kk: Интерфейсті аудару
