Text Size (7.x-1.0) - en to km translation catalogue (24 entries)

en: User interface
km: ចំណុច​ប្រទាក់​អ្នក​ប្រើ

en: Administer
km: គ្រប់​គ្រង

en: Block title
km: ​ចំណង​ជើង​ប្លុក

en: Variable
km: អថេរ

en: Settings
km: ការ​កំណត់

en: Import
km: នាំចូល

en: Save
km: រក្សា​​ទុក​​

en: Default
km: លំនាំដើម

en: Advanced settings
km: ការ​កំណត់​កម្រិត​ខ្ពស់

en: Global settings
km: ការ​កំណត់​សកល

en: Warning
km: ការ​ព្រមាន

en: Maximum
km: អតិបរមា

en: Permissions
km: សិទ្ធិ

en: Site configuration
km: ការកំណត់​រចនាសម្ព័ន្ធ​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Site building
km: ការ​ស្ថាបនា​តំបន់​បណ្ដាញ

en: Blocks
km: ​ប្លុក

en: Minimum
km: អប្បបរមា

en: Subtitle
km: ចំណងជើង​រង​

en: Toggle display
km: បិទ​បើក ការបង្ហាញ

en: Identification
km: ការ​កំណត់​អត្តសញ្ញាណ

en: Translate interface
km: បកប្រែ​ចំណុច​ប្រទាក់

en: Structure
km: រចនា​សម្ព័ន្ធ

en: Content authoring
km: ការ​បង្កើត​មាតិកា

en: People and permissions
km: មនុស្ស និង​សិទ្ធិ
