Text Size (7.x-1.0) - en to mk translation catalogue (7 entries)

en: Administer
mk: Администрација

en: Settings
mk: Поставки

en: Import
mk: Внесување

en: Global settings
mk: Глобални поставувања

en: Site configuration
mk: Конфигурација на веб-локацијата

en: Site building
mk: Градење на страницата

en: Blocks
mk: Блокови
