Text Size (7.x-1.0) - en to mn translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mn: Хэрэглэгчийн интерфэйс

en: Administer
mn: Удирдах

en: Block title
mn: Хавтангийн гарчиг

en: Variable
mn: Хувьсагч

en: Settings
mn: Тохиргоо

en: Import
mn: Импорт хийх

en: Save
mn: Хадгалах

en: Default
mn: Анхны утга

en: Global settings
mn: Ерөнхий тохиргоо

en: Blocks
mn: Хавтангууд

en: Subtitle
mn: Дэд гарчиг

en: Identification
mn: Таних тэмдэг

en: Structure
mn: Бүтэц
