Text Size (7.x-1.0) - en to my translation catalogue (15 entries)

en: User interface
my: အသုံးပြုသူအသွင်အပြင်

en: Administer
my: စီမံအုပ်ချုပ်သူ

en: Block title
my: block ခေါင်းစဉ်

en: Settings
my: အစီအမံများ

en: Import
my: သွင်းရန်

en: Save
my: သိမ်းပါ

en: Advanced settings
my: အဆင့်မြင့် အထိန်းအချုပ်များ

en: Normal
my: ပုံမှန်

en: Warning
my: သတိပေးချက်

en: Maximum
my: အမြင့်ဆုံး

en: Permissions
my: ခွင့်ပြုချက်များ

en: Minimum
my: အနည်းဆုံး

en: Example:
my: ဥပမာ -

en: Structure
my: တည်ဆောက်မှု

en: Content authoring
my: အကြောင်းအရာများ ရေးသားခြင်း
