Text Size (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (17 entries)

en: User interface
nn: Brukargrensesnitt

en: Administer
nn: Administrer

en: Block title
nn: Blokkoverskrift

en: Settings
nn: Innstillingar

en: Import
nn: Importer

en: Save
nn: Lagre

en: Default
nn: Standard

en: Advanced settings
nn: Avanserte innstillingar

en: days
nn: dagar

en: Permissions
nn: Rettar

en: Site configuration
nn: Nettstadens innstillingar

en: Site building
nn: Oppbygging av nettstaden

en: Blocks
nn: Blokkar

en: Subtitle
nn: Undertittel

en: Identification
nn: Identifisering

en: Translate interface
nn: Omsetjing av grensesnitt

en: Structure
nn: Struktur
