Text Size (7.x-1.0) - en to ps translation catalogue (12 entries)

en: Block title
ps: غونډ سرلیک

en: Variable
ps: بدلیده

en: Settings
ps: امستنې

en: Import
ps: واردول

en: Default
ps: تلواله

en: Advanced settings
ps: پرمخ تللی امستنې

en: Warning
ps: خبرتيا

en: Fixed
ps: ثابت شوی

en: Permissions
ps: اجازې

en: Blocks
ps: غونډونه

en: Block type
ps: غونډ بڼه

en: Structure
ps: جوړښت
