Text Size (7.x-1.0) - en to sk translation catalogue (29 entries)

en: User interface
sk: Používateľské rozhranie

en: Administer
sk: Spravovať

en: Block title
sk: Nadpis bloku

en: Variable
sk: Premenná

en: Settings
sk: Nastavenia

en: Import
sk: Importovať

en: Save
sk: Uložiť

en: Default
sk: Predvolené

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: days
sk: dni

en: Global settings
sk: Globálne nastavenia

en: Normal
sk: Normálny

en: Warning
sk: Varovanie

en: Link text
sk: Text odkazu

en: Features
sk: Vlastnosti

en: Requirements
sk: Požiadavky

en: Permissions
sk: Oprávnenia

en: Theme settings
sk: Nastavenia témy

en: Site configuration
sk: Konfigurácia stránky

en: Site building
sk: Prvky webu

en: Blocks
sk: Bloky

en: Allowed values
sk: Povolené hodnoty

en: Subtitle
sk: Podnadpis

en: Toggle display
sk: Prepnúť zobrazenie

en: Block type
sk: Typ bloku

en: Identification
sk: Identifikácia

en: Translate interface
sk: Preklad rozhrania

en: Structure
sk: Štruktúra

en: Content authoring
sk: Vytváranie obsahu
