Text Size (7.x-1.0) - en to sq translation catalogue (15 entries)

en: Administer
sq: Administrimi

en: Block title
sq: Titulli i bllokut

en: Settings
sq: Rregullimet

en: Import
sq: Importo

en: Save
sq: Ruaj

en: Default
sq: E Paracaktuar

en: Global settings
sq: Rregullimet e përgjithshme

en: Permissions
sq: Të drejta

en: Site configuration
sq: Konfigurimi i sitit

en: Site building
sq: Krijimi i sitit

en: Blocks
sq: Blloqet

en: Subtitle
sq: Nëntitulli

en: Toggle display
sq: Ndrysho paraqitjen

en: Identification
sq: Identifikimi

en: Translate interface
sq: Përkthe interfaqen
