Text Size (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (24 entries)

en: User interface
th: ส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Administer
th: บริหารระบบ

en: Block title
th: ชื่อบล็อค

en: Variable
th: ตัวแปร

en: Settings
th: ตั้งค่า

en: Import
th: นำเข้า

en: Save
th: บันทึก

en: Advanced settings
th: การติดตั้งขั้นสูง

en: Global settings
th: ตั้งค่าทั่วไป

en: Warning
th: การเตือน

en: Maximum
th: อย่างสูง

en: Link text
th: ลิงค์ข้อความ

en: Permissions
th: สิทธิ์

en: Site configuration
th: ตั้งค่าเว็บไซต์

en: Site building
th: จัดการเว็บไซต์

en: Blocks
th: บล็อค

en: Minimum
th: อย่างต่ำ

en: Subtitle
th: คำบรรยาย

en: Toggle display
th: เปิด/ปิดการแสดงผลส่วนต่างๆ

en: Zoom
th: ขยายใหญ่

en: Identification
th: ชื่อและคำอธิบาย

en: Translate interface
th: แปลส่วนติดต่อผู้ใช้

en: Structure
th: โครงสร้าง

en: Content authoring
th: การเขียนเนื้อหา
