Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to am translation catalogue (17 entries)

en: User interface
am: የተጠቃሚ አዋዋይ

en: Administer
am: አስተዳድር

en: Block title
am: የጥምር ዓርስት

en: Settings
am: ቅንብሮች

en: Import
am: አስመጣ

en: Save
am: አስቀምጥ

en: Default
am: ነባሪ

en: Global settings
am: አጠቃላይ አቀናባሪዎች

en: Maximum
am: ከፍተኛው

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: Blocks
am: ጥምረቶች

en: Minimum
am: አነስተኛው

en: Subtitle
am: ንዑስ ዓርእስት

en: Clean URLs
am: ንፁ URLs

en: Toggle display
am: ማሳያ ቀይር

en: Identification
am: መታወቂያ

en: Translate interface
am: በይነገጽ ተርጉም
