Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to be translation catalogue (29 entries)

en: User interface
be: Інтэрфэйс карыстальніка

en: Administer
be: Адміністраваць

en: Block title
be: Загаловак блоку

en: Variable
be: Зменная

en: Settings
be: Налады

en: Import
be: Імпарт

en: Save
be: Захаваць

en: Default
be: Прадвызначана

en: Advanced settings
be: Пашыраныя налады

en: days
be: дні(дзён)

en: Global settings
be: Усеагульныя налады

en: Normal
be: Нармальны

en: Warning
be: Увага

en: Maximum
be: Максімум

en: Configuration
be: Налады

en: second
be: секунда

en: Features
be: Функцыі

en: People
be: Карыстальнікі

en: Permissions
be: Правы

en: Blocks
be: Блокі

en: Minimum
be: Мінімум

en: Subtitle
be: Падзагаловак

en: Clean URLs
be: "Чыстыя" спасылкі

en: Toggle display
be: Запаліць або адлучыць адлюстраваньне

en: Block type
be: Тып блоку

en: Identification
be: Ідэнтыфікацыя

en: Translate interface
be: Перакласці інтэрфейс

en: Structure
be: Структура

en: Regional and language
be: Рэгіён і мова
