Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to br translation catalogue (7 entries)

en: User interface
br: Etrefas implijer

en: Administer
br: Merour

en: Settings
br: Arventennoù

en: Import
br: Enporzh

en: Maximum
br: D'ar muiañ

en: Permissions
br: Aotreoù

en: Minimum
br: Izek
