Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to cy translation catalogue (21 entries)

en: User interface
cy: Rhyngwyneb defnyddwyr

en: Administer
cy: Gweinyddwr

en: Block title
cy: Pennawd bloc

en: Variable
cy: Newidiol

en: Settings
cy: Gosodiadau

en: Import
cy: Mewnfudo

en: Save
cy: Cadw

en: Default
cy: Diofyn

en: Advanced settings
cy: Gosodiadau uwch

en: Global settings
cy: Gosodiadau eang

en: Normal
cy: Cyffredin

en: Configuration
cy: Ffurfweddiad

en: People
cy: Pobl

en: Permissions
cy: Hawliau

en: Blocks
cy: Blociau

en: Subtitle
cy: Is-deitl

en: Clean URLs
cy: Glanhau URL

en: Toggle display
cy: Dangosiad togl

en: Identification
cy: Adnabyddiaeth

en: Translate interface
cy: Cyfieithu rhyngwyneb

en: Structure
cy: Strwythur
