Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to da translation catalogue (35 entries)

en: User interface
da: Brugergrænseflade

en: Administer
da: Administration

en: Block title
da: Titel

en: Variable
da: Variabel

en: Settings
da: Indstillinger

en: Import
da: Importér

en: Save
da: Gem

en: Default
da: Standard

en: Advanced settings
da: Avancerede indstillinger

en: days
da: dage

en: Global settings
da: Globale indstillinger

en: Warning
da: Advarsel

en: Maximum
da: Maksimum

en: Configuration
da: Indstillinger

en: Link text
da: Linktekst

en: second
da: sekund

en: seconds
da: sekunder

en: Fixed
da: Fast

en: Slow
da: Langsom

en: Fast
da: Hurtig

en: People
da: Personer

en: Requirements
da: Krav

en: Permissions
da: Tilladelser

en: Theme settings
da: Indstillinger for theme

en: Blocks
da: Blokke

en: Allowed values
da: Tilladte værdier

en: Subtitle
da: Underrubrik

en: Clean URLs
da: Rene URLer

en: Toggle display
da: Vælg visning

en: Block type
da: Bloktype

en: Example:
da: Eksempel:

en: Identification
da: Identifikation

en: Translate interface
da: Oversættelse

en: Structure
da: Struktur

en: Regional and language
da: Region og sprog
