Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to eu translation catalogue (30 entries)

en: User interface
eu: Erabiltzaile interfazea

en: Administer
eu: Administratu

en: Block title
eu: Blokearen izenburua

en: Variable
eu: Aldagaia

en: Settings
eu: Ezarpenak

en: Import
eu: Inportatu

en: Save
eu: Gorde

en: Default
eu: Lehenetsia

en: Advanced settings
eu: Ezarpen aurreratuak

en: days
eu: egunak

en: Global settings
eu: Ezarpen orokorrak

en: Normal
eu: Arrunta

en: Warning
eu: Kontuz

en: Maximum
eu: Maximoa

en: Configuration
eu: Konfigurazioa

en: second
eu: segundua

en: People
eu: Erabiltzaileak

en: Permissions
eu: Baimenak

en: Theme settings
eu: Temaren ezarpenak

en: Blocks
eu: Blokeak

en: Minimum
eu: Minimoa

en: Allowed values
eu: Baimendutako balioak

en: Subtitle
eu: Azpi-izenburua

en: Clean URLs
eu: URL garbiak

en: Toggle display
eu: Txandakatu bistaratzea

en: Block type
eu: Bloke mota

en: Identification
eu: Identifikazioa

en: Translate interface
eu: Interfazea itzuli

en: Structure
eu: Egitura

en: Regional and language
eu: Herrialde eta hizkuntza
