Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to fi translation catalogue (38 entries)

en: User interface
fi: Käyttöliittymä

en: Administer
fi: Ylläpito

en: Block title
fi: Lohkon otsikko

en: Screenshots
fi: Kuvakaappaukset

en: Variable
fi: Muuttuja

en: Settings
fi: Asetukset

en: Import
fi: Tuo

en: Save
fi: Tallenna

en: Default
fi: Oletus

en: Advanced settings
fi: Edistyneet asetukset

en: days
fi: päivät

en: Global settings
fi: Sivuston laajuiset asetukset

en: Normal
fi: Normaali

en: Warning
fi: Varoitus

en: Maximum
fi: Suurin

en: Configuration
fi: Asetukset

en: Link text
fi: Linkin teksti

en: seconds
fi: sekuntia

en: Features
fi: Ominaisuudet

en: Fixed
fi: Kiinteä

en: Slow
fi: Hidas

en: Fast
fi: Nopea

en: People
fi: Käyttäjät

en: Requirements
fi: Vaatimukset

en: Permissions
fi: Käyttöoikeudet

en: Theme settings
fi: Teema-asetukset

en: Blocks
fi: Lohkot

en: Minimum
fi: Pienin

en: Allowed values
fi: Sallitut arvot

en: Subtitle
fi: Alaotsikko

en: Clean URLs
fi: Siistityt verkko-osoitteet

en: Toggle display
fi: Näytettävät elementit

en: Block type
fi: Lohkon tyyppi

en: Example:
fi: Esimerkki:

en: Identification
fi: Perustiedot

en: Translate interface
fi: Käyttöliittymän kääntäminen

en: Structure
fi: Rakenne

en: Regional and language
fi: Alue ja kieli
