Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to he translation catalogue (33 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: Administer
he: ניהול

en: Block title
he: כותרת הבלוק

en: Variable
he: משתנה

en: Settings
he: הגדרות

en: Import
he: יבוא

en: Save
he: שמירה

en: Default
he: ברירת מחדל

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: days
he: ימים

en: Global settings
he: הגדרות כלליות

en: Normal
he: נורמלי

en: Warning
he: אזהרה

en: Maximum
he: מקסימום

en: Configuration
he: הגדרות

en: Link text
he: כותרת הקישור

en: second
he: שניה

en: Features
he: פיצ'רים

en: Fixed
he: קבוע

en: People
he: משתמשים

en: Permissions
he: הרשאות

en: Theme settings
he: הגדרות ערכת עיצוב

en: Blocks
he: בלוקים

en: Minimum
he: מינימום

en: Allowed values
he: ערכים מותרים

en: Subtitle
he: כותרת משנה

en: Clean URLs
he: כתובות URL נקיות

en: Toggle display
he: שינוי מאפייני תצוגה

en: Block type
he: סוג בלוק

en: Identification
he: זיהוי

en: Translate interface
he: תרגום הממשק

en: Structure
he: מבנה

en: Regional and language
he: איזור ושפה
