Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to is translation catalogue (19 entries)

en: User interface
is: Notendaviðmót

en: Administer
is: Stjórna

en: Block title
is: Titill á blokk

en: Screenshots
is: Skjáskot

en: Variable
is: Breyta

en: Settings
is: Stillingar

en: Import
is: Flytja inn

en: Save
is: Vista

en: Default
is: Sjálfgefið

en: Advanced settings
is: Ítarlegar stillingar

en: days
is: dagar

en: Warning
is: Viðvörun

en: seconds
is: sekúndur

en: People
is: Notendur

en: Permissions
is: Réttindi

en: Blocks
is: Blokkir

en: Clean URLs
is: Hreinar vefslóðir

en: Translate interface
is: Þýða viðmót

en: Structure
is: Uppbygging
