Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to ja translation catalogue (42 entries)

en: User interface
ja: ユーザーインターフェース

en: Administer
ja: 管理セクション

en: Block title
ja: ブロックのタイトル

en: Screenshots
ja: スクリーンショット

en: Variable
ja: 変数

en: Settings
ja: 設定

en: Import
ja: インポート

en: Save
ja: 保存

en: Default
ja: デフォルト

en: Advanced settings
ja: 高度な設定

en: days
ja: 日

en: Global settings
ja: 共通の設定

en: Normal
ja: ノーマル

en: Warning
ja: 警告

en: Maximum
ja: 最大

en: Configuration
ja: 環境設定

en: Link text
ja: リンクテキスト

en: second
ja: 2番目

en: seconds
ja: 秒

en: Text links
ja: テキストリンク

en: Image links
ja: 画像リンク

en: Features
ja: フィーチャー

en: Fixed
ja: 固定

en: Slow
ja: 遅い

en: Fast
ja: 速い

en: People
ja: ユーザー

en: Permissions
ja: 権限

en: Theme settings
ja: テーマの設定

en: jQuery plugins
ja: jQueryプラグイン

en: Blocks
ja: ブロック

en: Minimum
ja: 最小

en: Allowed values
ja: 使用する値

en: Subtitle
ja: 見出し2

en: Animation
ja: アニメーション

en: Clean URLs
ja: クリーン URL

en: Toggle display
ja: 表示の切り替え

en: Zoom
ja: ズーム

en: Block type
ja: ブロックタイプ

en: Identification
ja: 識別情報

en: Translate interface
ja: インターフェースを翻訳

en: Structure
ja: サイト構築

en: Regional and language
ja: 地域と言語
