Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to jv translation catalogue (23 entries)

en: User interface
jv: Polatan panganggo

en: Administer
jv: Kelola

en: Block title
jv: Judhul blok

en: Variable
jv: Variabel

en: Settings
jv: Sétingan

en: Import
jv: Ngimpor

en: Save
jv: Simpen

en: Default
jv: Gawan

en: Advanced settings
jv: Sétingan lanjutan

en: Global settings
jv: Sétingan global

en: Warning
jv: Weling

en: Maximum
jv: Maksimal

en: Configuration
jv: Pangaturan

en: Link text
jv: Teks pranala

en: People
jv: Pawongan

en: Permissions
jv: Kawenangan

en: Blocks
jv: Blok

en: Subtitle
jv: Sub judul

en: Clean URLs
jv: URL resik

en: Toggle display
jv: Tampilan sewalikané

en: Translate interface
jv: Terjemahna polatan

en: Structure
jv: Struktur

en: Regional and language
jv: Tlatah lan bāsā
