Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to ka translation catalogue (20 entries)

en: User interface
ka: მომხმარებლის ინტერფეისი

en: Administer
ka: მართვა

en: Block title
ka: ბლოკის სათაური

en: Variable
ka: ცვლადი

en: Settings
ka: პარამეტრები

en: Import
ka: იმპორტი

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Global settings
ka: ზოგადი პარამეტრები

en: Warning
ka: გაფრთხილება

en: Maximum
ka: მაქსიმუმი

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Link text
ka: ბმულის ტექსტი

en: Fixed
ka: ფიქსირებული

en: People
ka: მომხმარებლები

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Blocks
ka: ბლოკები

en: Minimum
ka: მინიმუმი

en: Clean URLs
ka: მკაფიო URL-ები

en: Structure
ka: სტრუქტურა

en: Regional and language
ka: რეგიონი და ენა
