Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to lv translation catalogue (37 entries)

en: User interface
lv: Lietotāja saskarne

en: Administer
lv: Administrēt

en: Block title
lv: Bloka nosaukums

en: Variable
lv: Mainīgais

en: Settings
lv: Iestatījumi

en: Import
lv: Importēt

en: Save
lv: Saglabāt

en: Default
lv: Noklusējuma

en: Advanced settings
lv: Paplašinātie iestatījumi

en: days
lv: dienas

en: Global settings
lv: Kopējie iestatījumi

en: Normal
lv: Normāls

en: Warning
lv: Brīdinājums

en: Maximum
lv: Maksimums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Link text
lv: Saites teksts

en: second
lv: otrais

en: Fixed
lv: Fiksēts

en: People
lv: Cilvēki

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Theme settings
lv: Tēmas iestatījumi

en: Blocks
lv: Bloki

en: Minimum
lv: Minimums

en: Allowed values
lv: Atļautās vērtības

en: Subtitle
lv: Apakšvirsraksts

en: Clean URLs
lv: Tīri URL-i

en: Toggle display
lv: Pārslēgt attēlojumu

en: Zoom
lv: Tālummaiņa

en: Block type
lv: Bloka veids

en: Example:
lv: Piemērs:

en: Text Size
lv: Teksta izmērs

en: Increase
lv: Palielināt

en: Decrease
lv: Samazināt

en: Identification
lv: Identifikācija

en: Translate interface
lv: Tulkot saskarni

en: Structure
lv: Uzbūve

en: Regional and language
lv: Reģionālie un valodas
