Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to mr translation catalogue (13 entries)

en: User interface
mr: वापरकर्ता अंतरपृष्ठ

en: Administer
mr: व्यवस्थापन

en: Block title
mr: खंड शीर्षक

en: Settings
mr: संरचना

en: Import
mr: आयात

en: Save
mr: संरक्षीत

en: Default
mr: मुळस्वरुप

en: Normal
mr: साधारण

en: Maximum
mr: जास्तीतजास्त

en: Configuration
mr: संरूपण

en: People
mr: लोक

en: Minimum
mr: किमान

en: Structure
mr: आराखडा
