Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to oc translation catalogue (28 entries)

en: User interface
oc: Interfàcia de l'utilizaire

en: Administer
oc: Administrar

en: Block title
oc: Títol del blòt

en: Variable
oc: Variabla

en: Settings
oc: Paramètres

en: Import
oc: Importar

en: Save
oc: Enregistrar

en: Default
oc: Per defaut

en: Advanced settings
oc: Paramètres avançats

en: days
oc: jorns

en: Global settings
oc: Paramètres globals

en: Warning
oc: Avertiment

en: Configuration
oc: Configuracion

en: Link text
oc: Tèxte del ligam

en: second
oc: segonda

en: seconds
oc: segondas

en: Features
oc: Foncionalitats

en: Fixed
oc: Fixe

en: People
oc: Personas

en: Blocks
oc: Blòts

en: Subtitle
oc: Sostítol

en: Clean URLs
oc: URL simplificadas

en: Toggle display
oc: Activar/desactivar l'afichatge

en: Example:
oc: Exemple :

en: Identification
oc: Identificacion

en: Translate interface
oc: Traduccion de l'interfàcia

en: Structure
oc: Estructura

en: Regional and language
oc: Localizacion e lenga
