Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to os translation catalogue (6 entries)

en: User interface
os: Архайæджы интерфейс

en: Block title
os: Блочы сæр

en: Settings
os: Амонæнтæ

en: Import
os: Импорт

en: Save
os: Ныффысс

en: Default
os: Æнæивд
