Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to pa translation catalogue (7 entries)

en: User interface
pa: ਯੂਜ਼ਰ ਇੰਟਰਫੇਸ

en: Save
pa: ਸੰਭਾਲ਼ੋ

en: Default
pa: ਮੂਲ

en: People
pa: ਲੋਕ

en: Permissions
pa: ਅਧਿਕਾਰ

en: Identification
pa: ਪਛਾਣ

en: Translate interface
pa: ਇੰਟਰਫੇਸ ਅਨੁਵਾਦ
