Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: User interface
si: පරිශීලක අතුරු මුහුණත

en: Administer
si: පාලනය

en: Import
si: ආනයනය කරන්න

en: Maximum
si: උපරිමය

en: Configuration
si: හැඩගැස්‌වීම

en: second
si: තත්පර

en: People
si: පරිශ්‍රීලකයා

en: Permissions
si: අවසර

en: Minimum
si: අවමය

en: Structure
si: ආකෘතිය
