Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to sl translation catalogue (21 entries)

en: User interface
sl: Uporabniški vmesnik

en: Administer
sl: Upravljaj

en: Block title
sl: Naslov bloka

en: Settings
sl: Nastavitve

en: Import
sl: Uvozi

en: Save
sl: Shrani

en: Default
sl: Privzeto

en: Global settings
sl: Globalne nastavitve

en: Warning
sl: Opozorilo

en: Maximum
sl: Maksimum

en: Configuration
sl: Nastavitve

en: People
sl: Uporabniki

en: Permissions
sl: Dovoljenja

en: Blocks
sl: Bloki

en: Minimum
sl: Najmanj

en: Subtitle
sl: Podnaslov

en: Clean URLs
sl: Čisti URL-ji

en: Toggle display
sl: Omogoči prikaz

en: Identification
sl: Identifikacija

en: Translate interface
sl: Prevajanje vmesnika

en: Structure
sl: Struktura
