Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: User interface
sr: Кориснички интерфејс

en: Settings
sr: Подешавања

en: Import
sr: Увоз

en: Save
sr: Сачувај

en: Default
sr: Подразумевано

en: Maximum
sr: Максимално

en: seconds
sr: секунди

en: Minimum
sr: Минимално

en: Clean URLs
sr: Чисти УРЛ-ови
