Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to ug translation catalogue (17 entries)

en: User interface
ug: ئىشلەتكۈچىلەر كۆزنىكى

en: Administer
ug: باشقۇرغۇچى

en: Block title
ug: قوشۇمچە رايون نامى

en: Settings
ug: تەڭشەكلەر

en: Import
ug: ئىمپورت

en: Default
ug: سۈكۈتتىكى

en: Global settings
ug: ئومۇمى تەڭشەش

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Features
ug: ئالاھىدىلىكلىرى

en: Fixed
ug: مۇقىم كەڭلىكتە

en: People
ug: ئەزالار

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: Blocks
ug: تارماق رايون

en: Clean URLs
ug: URLs نى تازىلاش

en: Translate interface
ug: تەرجىمە قىلىش

en: Structure
ug: بېكەت قۇرۇلمىسى

en: Regional and language
ug: دۆلەت ۋە تىل
