Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to bg translation catalogue (22 entries)

en: User interface
bg: Потребителски интерфейс

en: Administer
bg: Администрация

en: Block title
bg: Заглавие на блока

en: Variable
bg: Променлив

en: Settings
bg: Настройки

en: Import
bg: Импортирай

en: Save
bg: Запази

en: Default
bg: По подразбиране

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: days
bg: дни

en: Global settings
bg: Общи настройки

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: People
bg: Потребители

en: Permissions
bg: Права

en: Blocks
bg: Блокове

en: Subtitle
bg: Подзаглавие

en: Clean URLs
bg: Статични URL

en: Toggle display
bg: Смени външния вид

en: Identification
bg: Идентификация

en: Translate interface
bg: Превеждане на интерфейс

en: Structure
bg: Структура

en: Regional and language
bg: Локализация
