Text Size (7.x-1.1-rc1) - en to dz translation catalogue (13 entries)

en: User interface
dz: ངོས་འདྲ་བ་ལག་ལེན་འཐབ།

en: Administer
dz: བདག་སྐྱོང་འཐབ་

en: Block title
dz: ལེབ་དུམ་མགོ་མིང་།

en: Variable
dz: འགྱུར་ཅན་

en: Settings
dz: སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Import
dz: ནང་འདྲེན་འབད་

en: Default
dz: སྔོན་སྒྲིག

en: Global settings
dz: སྤྱི་ཁྱབ་སྒྲིག་སྟངས་ཚུ་

en: Blocks
dz: སྡེབ་ཚན་ཚུ་

en: Subtitle
dz: མགོ་མིང་ཡན་ལག།

en: Clean URLs
dz: གཙང་དག་བཟོ་བའི་ཡུ་ཨར་ཨེལ་ཨེསི།

en: Toggle display
dz: སོར་སྟོན་བཀྲམ་སྟོན་འབད།

en: Identification
dz: ངོ་རྟགས་
